SexCrew

Uploaders Group

BeLo | YouTube | NTP | Sector | GooGle | BsK klan
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Naposledy online
Nick: DriftDog
Registrovany: 06.08.16
11:08:45
Nick: MarZiXo
Registrovany: 09.09.17
11:17:51
Nick: Chevy
Registrovany: 16.09.17
1 tyzden
BoBoO Nick: BoBoO
Registrovany: 24.03.12
3 tyzdnov
Nick: Vpr
Registrovany: 11.08.17
3 tyzdnov
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-09-2017 17:32
Tu to umrelo Cowboy

02-07-2017 21:31
*Nopoints*

02-07-2017 11:39
Chlapci nainštaloval som SAMP, kto chce vyplieskať na lagshote :D

30-06-2017 18:25
Otevírám nábor do klanu rofl

28-06-2017 20:36
tzv RIP IN PEACE rofl

30-05-2017 16:02
more tady to zdechlo :D

15-05-2017 10:27
Tak určitě rofl

08-05-2017 22:14
Slovensko by rozjebalo v hokeji Česko CRYKID

08-05-2017 15:51
Vego postal z mrtvých Happy Seruz ! Boris ty ale hejteri nemáš *Nie!* Kdyby jsi chtěl mít hejteri musíš hrát stejně dobře jako já a to se nestane rofl

02-05-2017 20:41
Zdravím všetky Kurvy v tomto klane :D A všetkých mojich GTA SAMP Hejterov :D

01-05-2017 12:13
Zdarec😀

25-04-2017 19:03
xxD mě by jeblo z počasí ráno sluníčko za 2 hodiny prší a za další hodinu sněží xxD

18-04-2017 22:31
Kokot tomu počasiu dobre zajebalo :D

Partneri
postimage logo

postimage

Bosa logo RAS
Návštevnosť
TOPlist
Anti spam
Antispam.er.cz
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
třetí a poslední šance..
torii
Všeobecné informácie:

Ahoj, vítám vás u mé třetí a poslední přihlášky přihlášky do BsK,
Mé jméno je
Tomáš, Je mi 17 let, bydlím v Praze v Hlavním městě. narodil jsem se v ČR. Ve volném čase hraju fotbal A profesionálně basketbal, celostátní nejvyšší ligu U19. A chodím ven s kámošema, na cw /tg si najdu čas jak bude potřeba, mám rád zábavu a komunikaci. Preferuji řád a smysl pro humor ať už černý či bílý :D Půjdu do 3. ročníku Střední průmyslové školy elektrotechnické obor IT.

• SA:MP informácie:
Začal jsem hrát v Prosinci roku 2010 jako každý nováček [(YAKOTA)], vůbec jsem nevěděl co jsou nějaké sawny, byl jsem rád že jedu v autě s kámošema a byl jsem z toho udělanej :D Postupem času asi v půlce roku 2011 (MarkeR_)jsem se dostal k sawnům a zbraním vůbec, moje působení začlo v klanu eFys kde mě vzal pod křídlo hráč Craig a začal mě učit sawny.. Postupem času jsem se zlepšoval a zlepšoval. Následně jsem přestal se sawnama a vrátil jsem se na přelomu roku 2012/13 byl jsem ve for fun teamu 7K který vedl hráč Dawe kde jsem vydržel téměř rok. Na začátku roku 2014 jsem šel do clanu který nesl název iNSANE [iN][(u3) ]tenkrát mi dal šanci hráč skuff, který to vedl [dnes RaS] tam jsem byl cca 3 měsíce, následně šel clan do inaktíve. v tu dobu obnovil hráč OneBlood s [color=#ff0000]FreaKem eFys.[F(torii)od té doby hraju s tímto nickem.... ]kam jsem se rád vrátil drželo to asi půl roku, ale clan šel nakonec stejně do inactive. Pak jsem založil s hráčem hAND clan jménem [color=#ff0000]RHS [Right Hell Skill] táhli jsme to po dobu cca 2 let. Všechno super, docela jsme i vyhrávali.. Pak od nás ale postupem času začali odcházet hráči a upadli jsme... Několikrát jsme se to pokusili obnovit... Bohužel neúspěšne.. Domnívám se že mám celkem dost zkušeností ve hře 3v3. FPS 102 PING 20-30.. "aktivně" hraji na serveru WTLS za gang triad jinak klasicky na serveru RaS,Ds,občas BsK... Preferuji LAGSHOT než SKINHIT.
• Vlastnosti: Dokáži se ovládat pokud do mě někdo nejede a nesnaží se vyvolat hádku... Myslím že jsem spolehlivý a rozumný.
Napíš svoje dobré a zlé vlastnosti: + Jsem Optimista, vše vidím s nadhledem a snažím se ve všem hledat správné rešení. Plním slovo a mluvím pravdu. Dřív jsem byl krypl co se neuměl chovat,, ale už jsem dá se říct dospěl a nejsem ten krypl, co dělá píčoviny..

• Ostatné informácie:
Dlouho jseme hledal clan co má super komunitu a drží při sobě a to je právě BsK což už svědčí jen v názvu Baby sú Kurvy. Clan mě lákal poslední rok tak to zkusím po třetí no.. Vím, že jste asi inactive, ale přesto to zkusím, Jak se řiká, "lepší zkusit a vědět na čem jste, než se bát odpovědi a nezkusit to.."

BoBoO
Ahoj, prihláška je pekná, ale ja už to beriem tak, že aj keby si bol neviem kto tak tí dám Nie, neber to zlé, ale ja by som bol rád keby sme to dotiahli už do konca v takej zostave v akej momentálne sme :) uvidíme čo ostatní..
s5.postimg.org/qyz4qr0kn/Batman_TH_5040.jpg

http://www.bsk-clan.6f.sk
MbH
Ako písal Boris prihláška je pekná :) a čo sa týka tvojej prihlášky? podľa mna si neprejavoval moc veľký záujem o clan. Poznám ťa len z turnaja ale inak vôbec neviem kto si. Dávam ti zatiaľ neutrál ale skôr sa prikláňam k Borisovej odpovedi teda nie. uviíme ešte čo ostatok :)
BABY SU KURVY

travis
Máš celkem pěknou přihlášku, samozřejmě po kvantitativní stránce, abychom si rozuměli :-).
Nevim jestli to už není zbytečný,nejsme nafukovací, i když já na počet koukám skrz prsty.

Tvoje jméno -torii- mi teda stejně nic moc neříká, pouze sem tě začátkem podzimu viděl hrávat, ale jinak to je celé, co k tobě můžu dodat. Znáš vůbec někoho od nás?

Spíš Ne. Pardon.
Upravil/a travis dne 09-12-2016 22:42

torii
Diky vsem za vyjadreni, je to vase rozhodnuti..
Jestli od vas nekoho znam? Docela jsem se bavil no spis psali jsme si s Jelenem a Kovem.. Jinak nikoho vic sem moc nemel casu poznat, jelikoz kdyz jsem se snazil od vas s nekym dalsim komunikovat, nejevili jste zajem... viz mbh a travis

MbH
Hej Jeleň spomínal že ste celkom spolu komunikovali. A čo sa týka mňa tak vieš že moc cw/tg nehrám tak som nemal kedy ťa spoznať. Skôr som mal na mysli ze si neprejavoval záujem tu ma webe. Stačilo občas napísať a hneď by to bolo iné :)
BABY SU KURVY

torii
Nemam moc rad komunikaci pres web, radsi socialni site.. fb skype atd.. napis do pm fb alebo skype a muzem popsat.. nemam s tim problem rad byh vas poznal vic.. ale nebudu si tu psat s tebou na webu.. stejne bychom napsali max 5 vet za den... takze žtan je rychlejsi komunikace...

BoBoO
Veľmi si vážime tvoj záujem, ale žiaľ bol si NEPRIJATÝ.

Ďakujeme, držíme palce v iných klanoch a v reálnom živote.
s5.postimg.org/qyz4qr0kn/Batman_TH_5040.jpg

http://www.bsk-clan.6f.sk
Přejít na fórum: