SexCrew

Uploaders Group

BeLo | YouTube | NTP | Sector | GooGle | BsK klan

PODPOR NÁS

Chcete vzájomne vymeniť logo?

Napíšte do Shoutboxu alebo Súkromnú spravu na webe.

Logo-3.png
Prihlásenie
Meno

Heslo

Nie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Partneri
Web klanu HoMieS 5

Naposledy online
AnDrEeS ÄŒlen Nick: AnDrEeS ÄŒlen
Registrovany: 22.03.13
3 tyzdnov
AdRYEN ÄŒlen Nick: AdRYEN ÄŒlen
Registrovany: 11.04.12
4 tyzdnov
BoBoO Vedenie klanu Nick: BoBoO Vedenie klanu
Registrovany: 24.03.12
5 tyzdnov
Lopez Nick: Lopez
Registrovany: 29.08.12
5 tyzdnov
Nick: Davidces
Registrovany: 01.10.19
6 tyzdnov
Shoutbox
You must login to post a message.

18-10-2019 19:59
Happy

11-10-2019 18:20
CRYKID

05-10-2019 16:45
Noobie

04-10-2019 04:57
Jelen zrob tu pořádek *Dedo*

19-09-2019 19:14
smrdim jak lejno

23-07-2019 09:08
Ahoj Shifer, viem, že to je niečo s UTF-kom, ale bohužiaľ, toto nastavenie bolo v global.php tak nechápem prečo to stále nefunguje CRYKID

22-07-2019 13:11
web/local/slovak a v global.php nahrad $locale['charset'] = "neviem"; za $locale['charset'] = "utf-8";

04-07-2019 19:07

17-06-2019 18:20
Aky klan leaderi taky web *Nopoints*

12-06-2019 16:13
Co se stalo s tím webem?Dejte ho do kupy sakra ! xxD

Návštevnosť
TOPlist
Anti spam
Antispam.er.cz
Čítať tému
 Vytlačiť tému
Android vs iOS
KoVo Vedenie klanu
Túto tému by mohol začať Boris a podeliť sa o poznatky z jeho operačného systému Symbian!! 😃😃

Jelen Nováčik
Fuck you iOS :D Čím začít třeba rozšířenou pamětí u iOS si ovšem mohu zakoupit pamět třeba 16 GB, 64 GB nebo 128 GB přičemž za každé navýšení kapacity si pěkně zaplatím, naopak u Androidu vnitřní pamětí snadno rozšířím a to si mohu navýšit o 128 GB jasně ale mužeme se hádat na vnitřní úložiště x paměťové karty :D Další třeba, Google služna Android je má lépe integrované.
Nejvíc co mě u iOS sere je třeba domovská stránka používá pouze ikony, android může plochu zaskládat widgety nebo různými feedy a tak dále no zkrátka si na domovské stránce můžu plochu zahltit informacemi ale u iOS až tak moc to nejde *Čingo* A uplně to nejvíc co mě sere je proprietární kabely *Jebe?* všechny telefony tablety s androidem , windowsem používají microSD no prostě nooooo strest :D ale Apple si hraje na svým písečku s Lightning konektorem jo chápu má to svoje výhody ale i nevýhody. A našel bych dalších milion věcí na iSO a ke všemu je to drahá věc :D Neříkám že Android je andílek u něj mě třeba sere že se kolikrát seka a sekne se tak že s tím hovno uděláš. Ale každopádně já jsem pro Android je to levná relace, téměř všude dostupná není nákladná na opravy a má mnohem více možností. *Cool* tak a ted mě boris bude chtít hejtovat, doufám že nemá iSO rofl

BoBoO Vedenie klanu
Ako by to povedal Rytmus prešiel som si z dola hore.. :D

Začínal som Symbianom - na tú dobru parádička systém :D

Potom som mal Windows Phone- veľmi veľmi ale veľmi dobrý systém len je veľká škoda, že sa potom Windows na tie mobily celkovo vysral a ostalo z toho dosť veľké hovno v podobe Win 10 na mobile, ale inak ten systém mal budúcnosť.

Momentálne mám najnovšiu verziu Androidu a musím si fakt pochváliť.. Ak máte rýchly mobil aspoň za 300 € (mám Honor 7) tak ten Android funguje fakt špičkovo a nemám si na čo sťažovať :)

iOS je pre ovčeky a puberťákov. Ako ten systém nehejtujem, je super o tom niet pochýb, ale tá cena a to všetko proste je to celé predražené a prehajpované...
Upravil BoBoO Vedenie klanu dňa 29-08-2016 21:01
[img]https://s5.postimg.org/qyz4qr0kn/Batman_TH_5040.jpg[/img] is not a valid Image.

http://www.bsk-clan.6f.sk
MbH ÄŒlen
Ja som tak isto začínal s Windows Phone ale nebol som nejak spokojný. Potom som prešiel na ten iOS a teraz mam android a je jak píšeš. Mam Samsung galaxy S6 a šak dobre to je :D
BABY SU KURVY

Jelen Nováčik
Co vám jebe, já nemám Windows ani Android ani iSO já mám nokii 3310 rofl

KoVo Vedenie klanu
Ak máš 2 GB RAM, 16 GB pamät a nie je to žiadny črep z Číny za 100 €, tak to na android úplne stačí a nepotrebuješ zbytočne vyhadzovať viac penazí na iPhone.. ja už mám skoro druhý rok starý Samsung S3 Neo a šlape ako hodinky.. na prezeranie webu, pozeranie videí úplne postačujúci

Prejdite na fórum: